Hakkımızda

uzun yıllar yazılım sektöründe faaliyet göstermiş, tüm sektörler ile çalışma deneyimi olan, alanında uzman girişimcilerin kurmuş olduğu genç bir şirkettir. İnovasyon(yenilik) ve sistem kelimelerinden ilham almış olup yazılım sektöründe müşterilerine en uygun koşullarla “yenilikçi sistemler“ ile çözüm üretmeyi ilke edinen yeni bir zihniyetin temsilcisidir. Şirketimizin temeli 2010 yılında Erciyes Teknopark’ ta atılmış olup, gelişen teknolojiye ayak uydurmak, müşteri ihtiyaçlarına özel çözümler üretmek ve firmaların kurumsal yapıya geçişlerinde teknoloji hizmeti vermek amacıyla 2010 yılında İnosis Yazılım Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti. olarak faaliyetine başlamıştır. Plato Bilişim Ofisnet ERP ailesinin Çözüm Ortağı olarak 2010 yılında kurulan firmamız, KOBİ seviyesindeki firmaların ERP yazılım ihtiyaçlarının karşılanmasında başarılı projelere imza atmıştır. Plato Bilişim Yazılım’ın mevcut müşteri tecrübeleri ve bu müşterilerdeki genel memnuniyet ve ürünlerinin platform özelliği sayesinde bize bugünü değil geleceği planlamamıza imkan veriyor olması nedeniyle ERP sistemine geçmek ve kurumsallaşmak isteyen firmalara; Plato Bilişim Ofisnet ERP ürünlerinin Satış, Eğitim, İmplemantasyon ve Destek Hizmetlerini vermek, ERP yazılımları ile entegre çalışacak şekilde, firma özel ihtiyaçları doğrultusunda özel yazılımlar geliştirmek, Plato Bilişim Ofisnet ERP ürünlerine entegre edilmiş, özel yazılım ürünlerinin, oluşturulan bayi kanalı ile tüm Türkiye'de satış ve destek faaliyetlerini yürütmek. konularında çalışmalarına devam etmektedir. Bu bilgi, birikim ve tecrübe ile İnosis başta sağlık ve turizm sektörleri için üretmiş olduğu kendi yazılım ürünlerinin Satış, Eğitim, İmplemantasyon ve Destek Hizmetlerini de yürütmektedir.

misyonumuz

Teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak titiz bir şekilde araştırma ve geliştirmesi yapılarak üretilen yenilikçi çözümler, alanında uzman ve tecrübeli kadrosuyla birikimlerini, bilgilerini ve üretim gücünü deneyimimizle birleştirerek sizlere yenilikçi, verimli, hızlı, pratik, bütünleyici ve teknolojiye ayak uyduran çözümler sunmayı amaç edinmiştir. Bu kapsamda firmamız başta İlaç Sektörü(İTS İlaç Takip Sistemi) çözümleri olmak üzere ecza depo otomasyonu, mrp sistemleri, mobil uygulamalar, web uygulamaları, Netsim Ofisnet ticari muhasebe programı ve özel yazılım projelerine yönelik hizmet vererek, müşteri memnuniyetinin esas alındığı çözümler üretmektedir.

Vizyonumuz

Yazılım sektöründe ortaya çıkan/çıkabilecek ihtiyaç ve beklentileri, yenilikçi teknolojik değişimleri kullanarak karşılayan, alanında uzman ve tecrübeli kadrosuyla yaratıcılıkların ve tecrübenin birleşimiyle müşteri memnuniyetine dönüştürebildiği sektöründe lider firmalar arasında yer almak.

Basında Biz

Plato bilişim , ilk 500 bilişim şirketi arasında yer almak istiyor

Teknik Ekibimiz

İşinizle birlikte büyümeye hazırız.

Image Description
Enes Özer
Kurucu
Image Description
Semra Kuzu Teknik Destek Uzmanı
Image Description
Sedat Uysal
Veritabanı Sorumlusu
Image Description
Aslıhan Kaymaz
İletişim Teknisyeni

En İyi Çözümümüzü Alın

uzun yıllar yazılım sektöründe faaliyet göstermiş, tüm sektörler ile çalışma deneyimi olan, alanında uzman girişimcilerin kurmuş olduğu genç bir şirketiz.

Referanslarımız

Image Description
Image Description
Image Description
Image Description
Image Description
Image Description
Image Description
Image Description